Shutterstock_1554070178-810x500.jpg

Kanadskému armádnemu desiatnikovi zamietli odškodnenie za zranenia spôsobené výstrelom z COVID

10
Kultúra smrti
  • Člen kanadskej armády zranený po očkovaní COVID nezískal odškodnenie.
  • Ministerstvo pre záležitosti veteránov odmietlo uznať zranenia po očkovaní.
  • Príslušník CAF má zdravotné problémy po injekcii Moderna COVID.
  • Veteránom a aktívnym príslušníkom CAF chýba podpora po zranení očkovaním.

Členovi kanadskej armády, ktorý sa zranil po užití experimentálnych mRNA COVID, bolo odmietnuté odškodnenie zo strany ministerstva pre záležitosti veteránov.

Ako informoval kanadský denník Independent, známa právnička Catherine Christensenová, zastupujúca príslušníka kanadských ozbrojených síl (CAF), ktorý bol zranený injekciou COVID, uviedla, že kanadské ministerstvo pre záležitosti veteránov (VAC) skutočne zablokovalo možnosť jej klienta získať odškodnenie.

Príslušník, ktorého totožnosť zostáva utajená, je desiatnik, ktorý predtým slúžil ako hlavný námorník v kanadskom kráľovskom námorníctve. V roku 2017 bol potom preložený do armády.

Pri zraneniach sa príslušník CAF teraz pripravuje na prepustenie zo zdravotnej starostlivosti a poskytol dokumentáciu, ktorá dokazuje, ako vážne ho injekcia COVID zranila.

Podľa Christensenovej sú zdravotné problémy kaprála’priamym dôsledkom toho, že mal vážne nežiaduce reakcie na injekcie COVID od spoločnosti Moderna’ktoré kanadská armáda nariadila všetkým príslušníkom v roku 2021.

Christensenová poznamenala, že kaprál dostal injekciu COVID proti svojej vôli a že VAC nevyplní papiere potrebné na to, aby jej klient mohol dostať riadne odškodnenie za svoje zranenia.

“Príslušníkom bolo nielen povedané, že Moderna je bezpečná a účinná, ale že ak sa niečo stane, uhradí im to Veterans Affairs Canada. Klamali im na oboch frontoch,” povedala Christensenová.

Aby sa veci skomplikovali, VAC poslala desiatnikovi list, v ktorom potvrdila, že krátko po tom, ako dostal injekciu mRNA Moderna”, mal “ochrnutie ľavej končatiny”, ako aj “abscesy mozgu” spolu so “sarkoidózou” (autoimunitné ochorenie).

VAC tiež “výslovne uznala”, že zranenia “sú medicínsky zdokumentované ako súvisiace s vakcínou.”

VAC napriek tomu všetkému neuznala, že zranenia po injekcii COVID boli vážne.

“VAC, žiaľ, odmietol uznať tieto stavy ako súvisiace so službou, čím môjho klienta pripravil o nevyhnutnú podporu a možnosť rekvalifikácie,” povedal Christensen, ktorý dodal, že “rozhodnutie zanecháva oddaného veterána a jeho mladú rodinu bez sľúbenej finančnej a lekárskej pomoci.”

Vakcína COVID “smernica” bola vojenským mandátom, ktorý vydal generál Wayne Eyre koncom roka 2021, aby sa všetci príslušníci kanadskej armády podrobili očkovaniu COVID.

Na základe mandátu CAF’boli stovky vojenských príslušníkov prepustené, alebo sa dalo argumentovať, očistiť za to, že sa nenechali očkovať proti COVID. To je dodatok k tisícom štátnych zamestnancov, ktorí boli prepustení za to, že nesúhlasili s očkovaním COVID.

Aj keď Kanada má program podpory očkovania proti zraneniam (VISP), aktívni príslušníci CAF, ako aj veteráni, ako je kaprál, nemajú nárok na civilný program. Podľa Christensena tak mnohí príslušníci CAF a veteráni zranení očkovaním COVID nemajú inú možnosť, ako sa obrátiť na VAC.

“Tento prípad podčiarkuje porušenú zmluvu medzi armádou a jej príslušníkmi,” povedal Christensen. “Môj klient verne slúžil svojej krajine, len aby zostal bez podpory v čase, keď to potreboval.”

CAF nakoniec ukončila svoj mandát COVID v októbri 2022, čo bolo niekoľko mesiacov po zrušení federálneho mandátu, ale príslušníci sú stále “dôrazne vyzývaní”, aby si dali experimentálnu injekciu.

Federálna vláda pod vedením premiéra Justina Trudeaua oznámila, že jej federálny mandát na očkovanie proti COVID na pracoviskách bude zrušený v júni 2022, rovnako ako mandát, ktorý vyžaduje, aby sa domáci cestujúci nechali očkovať COVID pri nástupe do lietadiel a vlakov.

Vlani v novembri člen CAF, ktorý hovoril s LifeSiteNews pod podmienkou anonymity, poznamenal, že armáda považuje členov, ktorí odmietajú očkovanie COVID “za odpad.”

V marci LifeSiteNews informoval o veľkých personálnych stratách, ktoré spôsobili, že CAF zvažuje úplné zrušenie zvyšných požiadaviek.

Povinnosť očkovania COVID, ktorá prišla od provinčných vlád s podporou federálnej vlády Trudeau’rozdelila kanadskú spoločnosť. Samotné mRNA očkovania boli spájané s množstvom negatívnych a často závažných vedľajších účinkov u detí.

Úrad pre potraviny a lieky USA (FDA) zistil súvislosť medzi vakcínou Moderna COVID a závažnými kožnými ochoreniami.

Očkovanie má tiež spojenie s bunkovými líniami pochádzajúcimi z potratených detí. V dôsledku toho ich mnohí katolíci a ďalší kresťania odmietli užívať.