Simona Petrík z PS šíri letáky pre ženy utekajúce z Ukrajiny, kam u nás na potrat

278
Kultúra smrti

Stáva sa zo Slovenska nová Kalifornia – štát tak ultraliberálny, že už aj samotní liberáli si klepú na čelo? Dlhodobo sa o to pokúša mimoparlamentné (chvalabohu) Progresívne Slovensko (PS), no jeho členka Simona Petrík zdvihla latku ešte o niekoľko úrovní vyššie. Na svojom facebookovom profile sa totiž pochválila s letákmi, ktoré majú nielen tehotné Ukrajinky, ale aj „ďalšie osoby“ informovať o možnostiach potratu na území SR. Letáky zrejme nie sú jej výtvorom, ale stoja za nimi „mimovládky“ a Petrík ich len šíri ďalej. V každom prípade sa na jej profile uvádza:

Na Slovensko pred vojnou utekajú a budú utekať aj ženy a ďalšie osoby, ktoré sú nechcene tehotné a svoje tehotenstvo chcú ukončiť…

Takto nejako sa profesionálne robí LGBT a transgender revolúcia samozvanými militantnými revolucionármi. Príspevok pokračuje:

V letákoch sú základné informácie o slovenskej legislatíve o interrupciách, o cene interrupcie (250 – 600 eur) a kontakty na zariadenia, ktoré interrupciu vykonávajú, je tam tiež kontakt na krízovú linku pre ženy, čo zažili sexuálne násilie (je zaistené tlmočenie) a na linku pre psychologickú pomoc (v ukrajinčine).“

Šokujúce je, ako sa ďalej uvádza v príspevku, že tieto letáky sa na hraniciach Slovenska s Ukrajinou už „distribuujú a budú sa distribuovať aj fyzicky“ a kto má záujem ich medzi ženami a „inými osobami“ šíriť, môže sa prihlásiť a letáky mu budú zaslané. Letáky sú tlačené v ukrajinskom, anglickom a ruskom jazyku.

Na letáku je vpravo hore zobrazený obrys našej krajiny, na ktorom je v anglickej verzii napísané: „SAFE ABORTION IS YOUR RIGHT“ – teda „Bezpečný potrat je vašprávo“.

http://moznostvolby.sk/wp-content/uploads/2022/03/20220309_Leaflet_EN-1.pdf

Na ľavej strane je potom zoznam slovenských nemocníc s telefónnym číslami, kde ženy, dievčatá a „iné osoby“ utekajúce pred vojnou môžu ísť bez výčitiek svedomia usmrtiť svoje nenarodené deti. V letáku sú aj ďalšie informácie týkajúce sa právnych náležitostí okolo potratov na Slovensku:

Začiatok tehotenstva sa (podľa legislatívy SR) ráta od prvého dňa poslednej periódy. To znamená, že (na podstúpenie potratu) máte menej ako 12 týždňov“, uvádza sa v letáku.

Nielenže sme teda nikdy neboli schopní vraždenie nenarodených ani len obmedziť a stali sme sa základňou pre potratovú turistiku Poliek, no teraz tie isté „služby“ ponúkame a ideme poskytovať aj Ukrajinkám. Kým sme mali mesiace zavreté kostoly a neočkovaní mohli na posvätené miesto vstúpiť po prvýkrát iba pred dvoma týždňami (!), naše potratové kliniky boli otvorené prakticky po celý ten čas!

Ak sa táto krajina a v nej prebývajúci národ nespamätá, nemôžeme skončiť dobre. A kto sa tomu ešte aj teraz smeje, nech si letmo otvorí Starý zákon. Ten je plný zničených miest, krajín a národov pre ich neprávosti.