Incest? Video rodičov súložiacich so svojimi deťmi.

15,987
Kultúra smrti

19.decembra 2011(LifeSiteNews.com) – Keď pred 20 rokmi obhájcovia homosexuality udávali dôvody pre prijatie homosexuálneho styku, ich oponenti varovali, že to bude viesť k pedofílii a incestu. Kvôli tomu boli označení za príliž bigotných, nevraživcov a podobne, až nakoniec boli úplne umlčaní.

Tieto varovania sa avšak pomaly stávajú pravdou. Hoci incest ešte nie je zákonom povolený, tlak na jeho legitimizáciu rastie. Nasledujúce video, ktoré sa šíri po Youtube, možno odôvodniteľne vnímať ako časť procesu vedúceho k jeho legitimizácii. Znázorňuje zábavu študentov strednej školy, počas ktorej mali teenageri so zaviazanými očami hádať, kto ich pobozkal. Ukázalo sa, že to bol ich vlastný otec alebo matka.

Na videu je možné vidieť otcov vášnivo bozkávajucich svoje dcéry v teenagerskom veku, matky svojich synov, jedna dokonca kladie ruku svojho syna na svoj zadok, iná súloží so svojím synom na dlážke (hoci, aby sme boli spravodliví, jeden komentátor na Youtube, ktorý bol údajne prítomný na tejto zábave, povedal, že sa chlapec potkol, keď šliapol dozadu a matka na neho spadla). Toto všetko sa dialo za smiechu, povzbudzovania, výskotu a kriku pedagógov a študentov.

Napriek tomu, ze takéto správanie je stále považované za neprijatelné, už len samotný fakt, že organizátori tejto zábavy dokázali nájsť rodičov ochotných súložiť so svojimi deťmi, je dostatočným dôkazom toho, že tabu proti incestu sa začalo rúcať. Teraz to síce môže byť len žart, ale pred niekoľkými rokmi by bol takýto žart ešte úplne nemysliteľný.

Hovorca školského okresu Tony Taschner na túto udalosť pre Star Tribune reagoval slovami, že rovnaký žart vytiahli pred niekoľkými rokmi na Rosemount strednej škole, avšak ako noviny neskôr oznámili: „bozky boli skôr letmými bozkami na líce.“ Riaditeľ John Wollersheim novinám povedal, že „žiaden zo študentov alebo rodičov, ktorí sa bozkávania zúčastnili, sa u neho neboli sťažovať.“

Pre obyčajnú zábavu sú rodičia ochotní eroticky zneužiť svoje deti? A to je zneužitie!

Tento incident by mal pre spoločnosť slúžiť ako budíček. Sexuálna revolúcia je účinná v odstraňovaní prirodzeného odporu k pedofílii a incestu. Pedofília a incest sa čoraz častejšie považujú za normálne, presne tak, ako predpovedali tí, ktorí pred sexuálnou revolúciou varovali. Spomeňte si na to, že len pred niekoľkými mesiacmi sme informovali o stretnutí akademikov z renovovaných inštitúcii vrátane Harvardu v Baltimore s cieľom odstrániť stigmu z „osôb, ktorých priťahujú mladiství“ (t.j. pedofilov).

Aj keď sudca Najvyššieho súdu  napísal vo svojom nesúhlasnom stanovisku k nariadeniu Najvyššieho súdu USA v roku 2003, ktorým došlo k zrušeniu zákonov proti sodomii, že toto rozhodnutie by mohlo viesť k tolerancii „dospelého“ incestu, bolo by chybou veriť, že genéza všetkého sa točí okolo schválenia homosexuality. Toto bola iba ďalšia pohroma na ceste revolúcie, ktorá odtrhla sex od jeho pôvodného zmyslu a účelu – rozmnožovania.

Myšlienka, že sex je v prvom rade a hlavne pre potešenie, ktorej nesmierne dopomohol príchod hormonálnej antikoncepcie, spôsobila nevýslovnú deštrukciu sveta. Začala sexuálnu revolúciu, z ktorej prišla nespútaná pornografia, cudzoložstvo, rozvod, promiskuita, homosexualita, sexuálne zneužitie, znásilnenie a najnovšie rastúca akceptácia pedofílie a incestu.

Myslíte, že sme stále ďaleko od spoločenského akceptovania incestu? Zamyslite sa.

• V roku 2007 nemecký pár – brat a sestra Patrick Stuebing a Susan Karolewski – požiadali Ústavný súd, aby zrušil zákaz incestu.

• Tiež v roku 2007 nemecká vládna publikácia, ktorá povzbudzovala rodičov, aby sexuálne stimulovali svoje malé deti, bola odstránená iba po tom, ako na ňu poukázali LifeSiteNews a iné svetové médiá.

• V roku 2008 Londýnsky Times uverejnil článok nemenovaného „akademika“ podporujúceho incest. Článok bol nazvaný „Mala som sex so svojím bratom, ale necítim sa vinná.“

• Minulý rok sa vo Švajčiarsku objavil legislatívny návrh na legalizovanie incestu medzi dospelými.

• Organizácia Plánované rodičovstvo bola obvinená zo zakrývania incestu prostredníctvom svojich potratových „služieb“ bez toho, aby utrpeli prísne následky.

Ľudia bez morálneho kompasu od Boha nemajú žiaden dôvod pre vehementný protest dokonca ani proti incestu –  prinajmenšom incestu so súhlasom oboch strán a s použitím antikoncepcie. Ako sa vyjadril univerzitný profesor na University College London, Roland Littlewood: „Samozrejme hlavným problémom je, že pár môže porodiť nezdravé deti. Ak však nemajú deti, potom nevidím dôvod, prečo by to v dnešnej dobe nemohlo byť možné. Ale nakoniec, ja som vedec, nie moralista.“

Nakoniec táto správa poskytuje príležitosť pre tých, ktorí rozpoznávajú Bohom danú morálku, hovoriť svojim priateľom a rodine o nechutnosti incestu. Prečo máme proti nemu intuitívny odpor, keď logicky, z amorálnej ateistickej perspektívy neexistuje žiadny podklad pre takéto zhnusenie? Pravdou je, že ho potvrdzuje prirodzený zákon Stvoriteľa v ľudskom srdci a musíme ho rozoznať predtým, než bude príliš neskoro.