Joe-Biden-e1700588308470-810x500.jpg

Bidenova administratíva ustupuje od operácií na zmenu pohlavia detí, aj keď Joe zvyšuje propagandu "hrdosti

19
Kultúra smrti
  • Prezident Biden sa snaží získať podporu demokratickej základne po katastrofálnej debate.
  • Biden podporuje LGBT hnutie, ale jeho administratíva ustupuje od transgender operácií pre deti.
  • Radikálna transrodová agenda spôsobuje obrovské škody a Bidenova administratíva mení postoj.
  • Bidenova administratíva ustupuje od podpory "zmeny pohlavia" pre deti, čo naznačuje zmenu postoja.

Po katastrofálnom vystúpení v debate sa prezident Joe Biden snaží získať podporu demokratickej základne, pretože stratégovia, ktorí sa rozplývali v televízii, keď mu pomáhali z pódia debaty, si začínajú uvedomovať, že v tejto fáze hry neexistuje jednoduchý spôsob, ako nahradiť dvojicu Biden-Harris. Barack Obama aj Bill Clinton sa prihlásili, aby podporili Bidenovo zotrvanie v súťaži, a Bidenova rodina ho zrejme vyzýva, aby zostal na mieste. Biden medzitým odletel do New Yorku na dve významné podujatia LGBT.

Bidenovo posolstvo na pódiu debaty bolo jednoduché: On, Joe Biden, je čestný a poctivý človek a Donald Trump je človek s “morálkou uličnej mačky”... Biden tento refrén zopakoval na zhromaždení nasledujúci deň a jeho zamestnanci tento výrok zverejnili na X. To hovorí muž, ktorý na trávniku Bieleho domu usporiadal “Deň viditeľnosti transrodových osôb”, ktorého výsledkom bolo verejné odhalenie muža s transrodovou identitou. Na piatkovom odhalení pamätníka Stonewall s popovou hviezdou Eltonom Johnom sa Biden smial a tlieskal, keď Elton John povedal davu, že LGBT hnutie sa nevzdáva ani centimetra územia: “F*** that!”  

ČÍTAJTE: Biden útočí na DeSantisa za ochranu detí pred transrodovým mrzačením: ‘Blízko k hriechu’

Bidenovu’verziu morálky možno ťažko určiť – zrejme zahŕňa vulgárne vyhlásenia o vojne proti kresťanskej morálke na podujatí oslavujúcom násilnú vzburu pred mafiánskym newyorským homosexuálnym barom v 60. rokoch. “Znamenali ste prelom v občianskych právach v Amerike, ” povedal Biden davu. “Zostávame v boji o dušu Ameriky. Pozerám sa okolo seba na hrdosť, nádej a život, ktoré vy všetci—všetci–prinášate, a viem, že je to bitka, ktorú’vyhráme.”Biden neskôr v ten deň viedol finančnú zbierku pre LGBT. Jeho prejav bol dobrou pripomienkou toho, že Biden síce hovorí o slušnosti, ale podľa neho sa duša Ameriky nachádza v Stonewalle.  

Bidenova podpora LGBT hnutia bola ústredným bodom jeho administratívy, ale zaujímavé je, že New York Times 28. júna informoval, že potichu ustupuje od “zmeny pohlavia” u neplnoletých. Bidenova administratíva spolu s Trudeauovou vládou v Kanade patrí k najtvrdším podporovateľom najradikálnejších aspektov transrodovej agendy, a to aj v čase, keď mnohé európske krajiny a zdravotnícke inštitúcie začínajú takéto praktiky odsudzovať a ustupovať od nich. Ale teraz podľa denníka Times Bidenova administratíva uviedla, že nepodporuje transgenderové operácie pre neplnoleté osoby, čo Times nazval Bidenovým’“doteraz najjednoznačnejším vyhlásením na túto tému.”

“Vyhlásenie Bieleho domu bolo zaslané denníku The New York Times v stredu,” uviedol denník, “v reakcii na článok, ktorý informoval, že zamestnanci úradu adm. [Richarda “Rachel”] Levineho, asistenta ministra na ministerstve zdravotníctva a sociálnych služieb,” naliehal na prominentnú transgenderovú aktivistickú skupinu, aby vo svojich “štandardoch starostlivosti” zrušila vekové limity pre “operácie na zmenu pohlavia”.”  

Čítajte: ‘Transgender’ Bidenov úradník Levine stojí za odstránením vekových limitov v ‘usmerneniach pre operácie na zmenu pohlavia’

The Times pokračoval:

Návrh usmernení by znížil vekové minimum na 14 rokov pre [hormonálne operácie kríženia pohlaví], 15 rokov pre mastektómiu, 16 rokov pre operácie prsníkov alebo tváre a 17 rokov pre operácie pohlavných orgánov alebo hysterektómiu. V konečných usmerneniach, ktoré boli vydané v roku 2022, sa odporúčania týkajúce sa veku úplne zrušili.

“Admirál Levine zdieľal [svoj] názor so [svojimi] zamestnancami, že zverejnenie navrhovaného nižšieho veku pre operácie na zmenu pohlavia nemá oporu vo vede ani výskume a mohlo by viesť k náporu útokov na transrodovú komunitu [sic],” uviedol v piatok večer vo vyhlásení hovorca H.H.S. .. .

Bidenova administratíva sa nezriekla svojej podpory nebezpečných, mrzačiacich transgender hormonálnych zásahov pre deti, poznamenal však denník.

Čítajte: Biden DOJ obžaloval lekára, ktorý odhalil mrzačenie transrodových detí v texaskej nemocnici

Nemusí sa to zdať veľa, ale je to významný krok späť. Je zrejmé, že tieto operácie sú nezvratné – po vykonaní mastektómie alebo kastrácie je poškodenie trvalé. To je však skutočnosť, ktorá je zrejmá a zároveň veľmi popieraná. Zaujímavé je, že práve v ten istý deň, 28. júna, texaský najvyšší súd potvrdil zákaz “zmeny pohlavia” pre neplnoleté osoby na pobúrenie hnutia LGBT. Zdá sa však, že vyhlásenie radikálnej Bidenovej administratívy toto rozhodnutie podporuje, čo znamená, že si pomaly uvedomujú, že transrodová agenda spôsobuje obrovské škody a že sa musia postaviť proti “zmenám pohlavia” u neplnoletých skôr, než súdne procesy začnú celé odvetvie likvidovať. 

Nenechajte sa pomýliť: Bidenova administratíva by nezaujala tento postoj, keby’nevidela nápis na stene. Zatiaľ čo Biden, prezident s morálkou uličnej mačky, tlieskal Eltonovi Johnovi’vulgárnemu vyhláseniu vojny kresťanskej morálke a vystupoval na čele “pride” benefičnej akcie, jeho administratíva potichu informovala New York Times, že ustupuje od podpory “zmeny pohlavia” pre deti. Trhliny v konsenze sa teraz šíria rýchlejšie.