Trudeau2-810x500.jpg

Liberáli nereagujú na to, že konzervatívny poslanec hodinu bez prestávky nazýva Trudeaua "klamárom

14
Kultúra smrti

Liberálna strana zrejme rezignovala na premiéra Justina Trudeaua, keďže nedávno takmer hodinu ticho sedela, zatiaľ čo konzervatívny poslanec nazval Trudeaua zvyčajným klamárom 

Počas zasadnutia výboru pre vládne operácie Dolnej snemovne 23. júla konzervatívny poslanec Larry Brock 52 minút vysvetľoval, že Trudeau je klamár, pričom liberálni poslanci sa proti tejto charakteristike nedokázali ohradiť.

“Premiér má záľubu v klamstvách, ” začal Brock. “Je veľmi dobrý klamár.”  

“Všetci členovia tejto liberálnej lavice čelia vyhliadke na prehru v nasledujúcich voľbách, ” pokračoval. “To je realita. Toto je neúspešná vláda, ktorú deň čo deň obhajujú.” 

Brock hovoril v súvislosti s Trudeauovým’ministerským mandátnym listom z roku 2015, ktorý Kanaďanom sľuboval úsporné a etické hospodárenie.  

“Aký absolútny vtip, absolútna lož,” povedal Brock. “Justin Trudeau sa dopustil najväčšieho podvodu na tejto krajine.” 

“Justin Trudeau v tomto liste Kanaďanom hovoril o tom, že má najetickejšiu vládu, možno najetickejšiu vládu, akú kedy táto krajina videla,” pokračoval.   

“Niet divu, keď máte premiéra, ktorý tak ľahko porušuje naše etické normy, že dáva príklad celej svojej vláde,”povedal Brock. “Niet divu, že rôzni ministri a rôzni poslanci vrátane poslancov z pozadia nasledovali tento príklad a boli uznaní vinnými z porušenia etiky.” 

“Kanaďania toho majú plné zuby,” vyhlásil Brock. “Predali im účet za tovar.”  

Odchádzajú liberáli od Trudeauovej’vlády?  

Zasadnutie sa skončilo bez toho, aby niektorý z liberálnych poslancov namietal voči Brockovej charakteristike Trudeaua, keďže sa zdá, že mnohí liberáli opúšťajú lídra svojej strany.

Začiatkom tohto mesiaca liberálny minister práce Seamus O’Regan náhle odišiel zo svojej funkcie v Trudeauovom’kabinete a stal sa tak tretím liberálnym poslancom z malej provincie Newfoundland a Labrador, ktorý oznámil, že sa nebude uchádzať’o znovuzvolenie.

Ďalšími sú Ken McDonald, predseda výboru pre rybolov Dolnej snemovne, a poslanec Churence Rogers.  

Kým niektorí liberálni poslanci oznamujú odchod z politiky, iní výzva, aby Trudeau odstúpil “pre dobro našej krajiny.” 

Výzvy na odstúpenie Trudeau’prichádzajú v čase, keď Konzervatívna strana vyhrala júnové doplňujúce voľby v dlhoročnej bašte liberálov v centre Toronta. 

Výhra v doplňujúcich voľbách znamenala obrovské víťazstvo pre Konzervatívnu stranu a jej lídra Pierra Poilievra, keďže vo volebnom obvode Toronto-St. Paul’s volili liberáli od 80. rokov minulého storočia. Víťazstvo znamenalo prvé víťazstvo konzervatívcov v mestskom obvode Toronta od roku 2011. 

Voľby nasledovali po mesiacoch prieskumov prognózovali masívne víťazstvo konzervatívcov v nasledujúcich parlamentných voľbách, keďže Trudeau’sa teší popularite pokračuje v poklese.   

Prieskum verejnej mienky zo 17. júna od spoločnosti Abacus Data zistil že konzervatívci majú pred Trudeauovými liberálmi náskok 20 bodov, zatiaľ čo podpora Trudeauovej vlády klesla na najnižšiu úroveň od roku 2015.  

Podobne, ako LifeSiteNews predtým informoval, 70 percent Kanaďanov má pocit, že “v tejto krajine je všetko pokazené,” pričom vysvetľuje, že Trudeauova’liberálna vláda sa príliš sústreďuje na “klimatické zmeny” a vojnu na Ukrajine namiesto skutočných problémov, ktorým Kanaďania čelia, ako sú napríklad rastúce životné náklady.  

Kto môže za pád liberálov ?  

Kým sa liberáli snažia dištancovať od premiéra počas jeho pádu z nemilosti, iní tvrdia, že Trudeau je len obetným baránkom za neúspech Liberálnej strany’. 

I keď sa Trudeau môže oháňať v rozhovoroch pre médiá a oháňať sa svojimi štedrými dovolenkami pre Kanaďanov zápasiacich s problémami, je dôležité si uvedomiť, že je len vykonávateľom globalistickej agendy Liberálnej strany – nie jej hlavným strojcom.

To by malo byť Kanaďanom jasné, keďže Trudeau má úzke väzby na China a World Economic Forum – pričom mnohé jeho politické rozhodnutia, ako napríklad uhlíková daň alebo vakcinačné pasy, sú príliš podobné tomu, čo si globalisti želajú, na to, aby sa dali považovať za náhodu. 

Pamätajte si, že to bol práve Trudeau, kto v roku 2013 pochválil Čínu za jej “základnú diktatúru,” a označil túto autoritársku krajinu za svoju obľúbenú krajinu okrem vlastnej.  

Možno práve tento výrok mnohých Kanaďanov neprekvapil, keď v apríli Kanadská bezpečnostná spravodajská služba (CSIS) potvrdila že Čína pracovala na pomoci pri zvolení režimu priateľských kanadských poslancov.   

V skutočnosti sa zdá, že takmer žiadna z Trudeauových’politík nie je originálnym produktom jeho mysle. Napríklad jeho súčasné “environmentálne”ciele, sú v zhode s Organizáciou Spojených národov’ 2030 Agenda for Sustainable Development – ktoré zahŕňajú postupné vyradenie uhoľných elektrární, zníženie používania hnojív a obmedzenie využívania zemného plynu v nasledujúcich desaťročiach. 

S Trudeau a niektorí členovia jeho kabinetu sa otvorene angažujú v WEF, skupine, ktorá stojí za neslávne známym programom “Veľký reset”, Kanaďania sa nemusia príliš tešiť, pretože Liberálna strana sa rozpadá. Hoci liberáli možno opúšťajú svojho vodcu, existuje len málo dôkazov, že sa vzdávajú jeho cieľov.