No, nikto to nečakal. Prezident Donald Trump práve jedným ťahom vystopoval záhadnú mapu Technokracie’Severnej Ameriky, ktorá sa rozprestierala od Grónska až tesne za Panamu. To ďaleko prevyšuje neúspešný pokus Georgea W. Busha’o vytvorenie Severoamerickej únie v rokoch 2005 - 2006, ktorá mala spojiť USA, Mexiko a Kanadu.
Preskúmajme’najprv najdôležitejšie momenty:
Aby ste získali základné informácie, musíte si prečítať moju bielu knihu napísanú v roku 2006, Toward A North American Union. Tá bola napísaná ešte predtým, ako som objavil historickú technokraciu a spojil ju s Novým medzinárodným hospodárskym poriadkom Trilaterálnej komisie. Teraz to dáva dokonalý zmysel.
Severoamerická únia za prezidenta Georgea W. Busha
Súbeh udalostí, ktoré viedli k tomu, že sa v roku 2005 stretli “Traja amigos” (George Bush, Vicente Fox, Stephen Harper), viedol k vytvoreniu pracovnej skupiny, ktorá mala preskúmať integráciu. Nakoniec vydali toto vyhlásenie:
Úlohová skupina navrhuje vytvoriť do roku 2010 severoamerické spoločenstvo s cieľom zvýšiť bezpečnosť, prosperitu a príležitosti. Navrhujeme spoločenstvo založené na zásade potvrdenej v spoločnom vyhlásení troch vedúcich predstaviteľov z marca 2005, že ‘naša bezpečnosť a prosperita sú vzájomne závislé a dopĺňajú sa.’ Jeho hranice budú vymedzené spoločným vonkajším tarifom a vonkajším bezpečnostným obvodom, v rámci ktorého bude pohyb osôb, výrobkov a kapitálu legálny, usporiadaný a bezpečný. Jej cieľom bude zaručiť slobodnú, bezpečnú, spravodlivú a prosperujúcu Severnú Ameriku.
Toto bol predvídateľný dôsledok Dohody o voľnom obchode v Severnej Amerike ktorú v roku 1992 vyrokoval prezident George Bush. Hneď po svojej inaugurácii sa prezident Bill Clinton stal zástancom NAFTA a zorganizoval jej prijatie s masívnym úsilím exekutívy. Išlo o bezproblémový prechod, pretože Clinton aj Bush boli členmi Trilaterálnej komisie.
Trilaterál Henry Kissinger presadzoval prijatie NAFTA v roku 1993:
Predstavuje najkreatívnejší krok smerom k novému svetovému poriadku, ktorý urobila akákoľvek skupina krajín od konca studenej vojny, a prvý krok k ešte väčšej vízii zóny voľného obchodu pre celú západnú pologuľu. [NAFTA] nie je bežnou obchodnou dohodou, ale architektúrou nového medzinárodného systému. [Zvýraznenie pridané]
V roku 2003 trilaterál Richard Haas a predseda Rady pre zahraničné vzťahy (CFR) nadviazal na rétoriku vyhlásením:
Desať rokov po NAFTA je zrejmé, že bezpečnostná a hospodárska budúcnosť Kanady, Mexika a Spojených štátov je úzko spätá. Je však k dispozícii len veľmi málo úvah o tom, kde sa tieto tri krajiny musia nachádzať o ďalších desať rokov a ako sa tam dostať. Som nadšený potenciálom tejto pracovnej skupiny, ktorá môže pomôcť vyplniť túto medzeru.
Po tom, ako pracovná skupina CFR vydala súhlas s pokračovaním integrácie, sa traja amigos stretli 23. marca 2005 vo Waco v Texase na samite o vytvorení Partnerstva pre bezpečnosť a prosperitu Severnej Ameriky (SPPNA). Vydali spoločné vyhlásenie:
My, zvolení vedúci predstavitelia Kanady, Mexika a Spojených štátov, sme sa stretli v Texase, aby sme oznámili vytvorenie Partnerstva pre bezpečnosť a prosperitu Severnej Ameriky.
Zriadime pracovné skupiny pod vedením našich ministrov a tajomníkov, ktoré budú konzultovať so zainteresovanými stranami v našich krajinách. Tieto pracovné skupiny budú reagovať na priority našich ľudí a našich podnikov a stanovia konkrétne, merateľné a dosiahnuteľné ciele. Načrtnú konkrétne kroky, ktoré môžu naše vlády podniknúť na dosiahnutie týchto cieľov, a stanovia termíny, ktoré zabezpečia priebežné dosahovanie výsledkov.
V priebehu 90 dní ministri predložia svoju úvodnú správu, po ktorej budú pracovné skupiny predkladať polročné správy. Keďže partnerstvo bude nepretržitým procesom spolupráce, na základe vzájomnej dohody sa budú do pracovného programu pridávať nové body podľa okolností.
Koalícia superkoridorov Severnej Ameriky’(NASCO)

Výpovednou súčasťou iniciatívy NAU bola NASCO, alebo North America’s SuperCorridor Coalition. Jej cieľom bolo vytvoriť jednotný vlakový dodávateľský reťazec medzi Mexikom a Kanadou s využitím Kansas City ako “vnútrozemského prístavu” na colné spracovanie.
Čítajte: Trump na WEF povedal, že Kanada by sa mala stať štátom USA. Toto je globalizmus a treba ho odmietnuť
Myšlienka bola vybudovať hlbokovodný prístav v mexickom meste Lazaro Cardenas s expresnou vlakovou dopravou až do Kansas City cez Texas a potom do miest v Kanade. Koridor mal obsahovať aj potrubia na vodu, ropu, zemný plyn a vysokonapäťové prenosové vedenia.
Bolo by to jedno z najväčších záberov pôdy, aké sa kedy uskutočnili, s konečným záberom 584 000 akrov pôdy v súkromnom vlastníctve, väčšinou rančerov a farmárov.
Vďaka tvrdému odporu v Texase a Oklahome (vrátane vášho) bol tento treskúci plán zmarený.
Severoamerická únia pod vedením prezidenta Baracka Husseina Obamu
O desať rokov neskôr prezident Obama viedol Mexiko, Kanadu a USA. k vytvoreniu “Severoamerického partnerstva v oblasti klímy, čistej energie a životného prostredia.”
Toto nové partnerstvo bolo zároveň spojené so Severoamerickou dohodou o voľnom obchode (NAFTA) z roku 1992, keďže “liberalizuje” pravidlá pôvodu mnohých výrobkov vrátane ocele a poľnohospodárskych produktov. Nákladná doprava sa rieši aj prísľubom zaviesť “svetové normy pre naftu s veľmi nízkym obsahom síry a pre ťažké nákladné vozidlá.”
Záhadná mapa (1934) amerického technátu
Často som sa zamýšľal (verejne aj v tlači) nad mapou amerického technátu obsiahnutou v študijnom kurze Technokracia, ktorý napísali Scott a Hubbert v roku 1934. Práve sa objavila bez komentára, ako by sa dala dosiahnuť. Vtedajší technokrati si zrejme mysleli, že všetky tie ostatné národy zázračne pochopia múdrosť ich plánu nahradiť všetky politické systémy inžiniermi a vedcami.
Však to bol predchodca všetkých pokusov odvtedy vytvoriť obrovský superštát Spojených štátov. Rozprestieral by sa od severného pólu až po rovník.
Vstupuje Donald ‘Art of the Deal’ Trump
Na prekvapenie všetkých’Trump práve verbalizoval veľkolepú víziu, ako urobiť Ameriku opäť veľkou vybudovaním superštátu, ktorý je prakticky totožný s víziou technokracie’z 30. rokov 20. storočia. Je to len náhoda, alebo sa to nejako zhoduje s kartelom Technokratov, ktorý už na Trumpa položil ruky?
V rýchlom slede za sebou sa objavili štyri ohromujúce, zemeguľou otriasajúce oznámenia:
Donald Trump ml. pristál začiatkom mesiaca v Grónsku s Charliem Kirkom z organizácie Turning Point USA a jeho filmovým štábom.
Podľa Daily Mail,
v pozoruhodnom momente sa reportér spýtal Trumpa, či môže uistiť, že nepoužije ‘vojenský alebo ekonomický nátlak’ na prevzatie kontroly nad Panamským prieplavom a Grónskom.
‘Nebudem sa k tomu zaväzovať,’odpovedal Trump na otázku, či vylúči použitie armády. ‘Môže sa stať, že budete musieť niečo’urobiť. Panamský prieplav je pre našu krajinu životne dôležitý.’ Dodal: ‘Grónsko potrebujeme na účely národnej bezpečnosti.’
Kanadská hviezda Shark Tank Kevin O’Leary sa vybral na Mar-a-Lago, aby sa s Trumpom porozprával o zlúčení Kanady s USA.
Trump na sociálnej sieti Truth napísal: ‘Ak by sa Kanada spojila s USA, neexistovali by žiadne clá, dane by sa výrazne znížili a boli by ÚPLNE BEZPEČNÍ pred hrozbou ruských a čínskych lodí, ktoré ich neustále obklopujú." ’Predtým Trump tvrdil, že ‘Kanaďania chcú, aby sa Kanada stala 51. štátom.’
Na tlačovej konferencii Trump povedal:
My’zmeníme názov Mexického zálivu na Americký záliv, ktorý má krásny zvuk. Má veľký charakter. Americký záliv, aký krásny názov. A je to’vhodné. Je to’vhodné.
AP informovala, že Trump
v nedeľu tiež naznačil, že USA sa ‘nechávajú okrádať’ pri Panamskom prieplave.
‘Ak sa nebudú dodržiavať morálne aj právne zásady tohto veľkorysého gesta darovania, potom budeme požadovať, aby bol Panamský prieplav vrátený Spojeným štátom americkým, a to v plnej výške, rýchlo a bez otázok,’ povedal.
Medzičasom politickí mudrlanti ako Steve Bannon a Jack Posobiec už všetko vyššie uvedené srdečne schválili a vyhlásili, že “Trump vám dodá pevnosť, Manifest Destiny 2.0.”
O Manifest Destiny 1.0 sa toho popísalo veľa. Z Wikipédie:
Americký pokrok (1872) od Johna Gesta je alegorickým zobrazením modernizácie nového západu. Columbia, personifikácia Spojených štátov, je zobrazená ako spolu s americkými osadníkmi vedie civilizáciu na západ. Je zobrazená, ako prináša svetlo z východu na západ, ako naťahuje telegrafný drôt, ako drží v ruke učebnicu a ako zdôrazňuje rôzne etapy hospodárskej činnosti a vyvíjajúce sa formy dopravy. Na ľavej strane, Pôvodní obyvatelia Ameriky sú vysídlení z domoviny svojich predkov.
Podľa názoru tohto pisateľa’a všetkého, sen amerického technokrata ožíva priamo pred našimi očami.
Preložené so súhlasom Technokracia News & Trendy.
LifeSiteNews vás všetkých povzbudzuje k modlitbám a pôstu za obrátenie Donalda Trumpa. Viac informácií zde.