Screen-Shot-2023-10-26-at-12.06.19-PM-e1703158795174-810x500.png

Biskup Eleganti: Injekcie COVID viedli k "mnohým škodlivým vedľajším účinkom", ako je "turbo rakovina

0
Kultúra smrti
  • Obmedzenia COVID sú vyhlásením bankrotu viery pre katolícku hierarchiu.
  • Injekcie COVID spôsobili škodlivé vedľajšie účinky, vrátane rakoviny a úmrtí.
  • Biskup Eleganti kritizuje nútené očkovanie a nedostatok viery počas krízy COVID.
  • Katolíci sa majú modliť a nespoliehať sa na svetské stratégie počas pandémie.

Občania USA: Švajčiarsky biskup Marian Eleganti povedal, že prijatie obmedzení COVID zo strany katolíckej hierarchie je “vyhlásením bankrotu viery” a vyjadril poľutovanie nad tým, že injekcie COVID spôsobili “mnoho škodlivých vedľajších účinkov” vrátane “rakoviny turba”, nadmerného počtu úmrtí a predčasných pôrodov.

Počas videorozhovoru s novinárom LifeSiteNews Andreasom Wailzerom v nemčine sa biskupa Elegantiho opýtali, čo si myslí o rakúskych biskupoch’ podpore krajinského’všeobecného mandátu na COVID injekcie.

Čítajte: Rakúski biskupi oznámili podporu pre štátnu’povinnú politiku COVID jab, vzdorujúc dekrétu Vatikánu

“Pre mňa to bol jednoznačne pád z milosti,” povedal bývalý biskup Churu.

Povedal, že “informovaný súhlas” a autonómne rozhodovanie o vlastnom tele” bolo v posledných desaťročiach “základnou dogmou” v lekárskej etike a poznamenal, že Kongregácia (teraz Dikastérium) náuky viery pod vedením kardinála Luisa Ladariu mala deklarovala, že nesmú existovať nútené injekcie COVID.

“Napriek tomu pápež ako hlava štátu uložil [injekciu mandát] všetkým zamestnancom vo Vatikáne. V opačnom prípade by prišli o prácu alebo by dostali inú,” uviedol biskup Eleganti.

“Takže pre mňa to bola jasná nespravodlivosť.”

“Teraz vieme, a to vychádza najavo čoraz viac na celom svete, že jednoducho nemôžeme ignorovať skutočnosť, že tieto opatrenia neboli založené na dôkazoch, že očkovanie nezaručovalo túto ochranu pred prenosom, že nedošlo k ‘pandémii neočkovaných.”

“Dnes máme fenomén turbo-rakoviny; máme nadmernú úmrtnosť od očkovacích programov vo všetkých krajinách. Máme pokles pôrodov v dôsledku predčasných pôrodov a tak ďalej.”

“Stalo sa toľko nespravodlivosti a bolo toľko škodlivých vedľajších účinkov,” pokračoval. “Dnes máme turbo-rakovinové javy; máme nadmernú úmrtnosť od očkovacích programov vo všetkých krajinách. Máme pokles pôrodov v dôsledku predčasných pôrodov a tak ďalej.”

Čítajte: The Telegraph pripúšťa, že očkovanie COVID možno pomohlo spôsobiť viac ako 3 milióny nadbytočných úmrtí

“Existuje mnoho parametrov, ktoré ukazujú rovnakým smerom, že sa urobilo veľa zlého. Masky neboli založené na dôkazoch a tak ďalej. To sa tiež vedelo a boli to politické rozhodnutia.”

Švajčiarsky biskup tiež kritizoval úlohu globalistickej OSN a WHO, ktoré zbavujú krajiny suverenity a konajú “ako svetová vláda.”

Čítajte: najvyšší japonský lekár pre rakovinu: Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) je financovaná aj súkromnými nadáciami, ako je Bill Gates a iné,” povedal biskup Eleganti. “A tieto inštitúcie nie sú demokraticky legitimizované a sú tiež v područí mocných vysokých financií.”

“A práve tu”treba byť kritický a národy sa nesmú vzdať svojej suverenity, aby tak zrazu niekoľko ľudí v kuloároch rozhodovalo za celý svet ako svetová vláda a vnucovalo všetkým krajinám niečo, čo zostane veľmi kontroverzné aj do budúcnosti.”

Čítajte: Generálny tajomník OSN vyzýva na ‘globálne vládnutie’ v ‘novom multipolárnom poriadku’ na summite v Davose 2024

Biskup zopakoval, že Cirkev “nezohrala dobrú úlohu” počas krízy v COVID.

Povedal, že biskupi a ďalší cirkevní predstavitelia ukázali nedostatok viery v nadprirodzeno tým, že zatvorili verejné veľkonočné slávnosti a liečivé pramene v Lurdoch, odstránili svätenú vodu z kostolov a s Eucharistiou zaobchádzali ako s “kontaminovanou vecou.”

“Pre mňa je to vyhlásenie bankrotu viery,” obvinil biskup Eleganti.

“Ako je napísané v Žalme 90: ‘Aj keby tisíc padlo po tvojom boku, desaťtisíc po tvojej pravici, takéto zlo ťa nepostihne,’” uviedol.

“A tak aj vtedy, keď mor zúri vo dne i v noci,” pokračoval.

“Je tiež celkom jasné, sviatosť [svätenej vody], ktorú používam, aby som sa postavil pod Božiu ochranu,” nemôžem”zachovať postoj úplnej nevery a zároveň” [veriť], že mi vôbec nepomáha, ale naopak, mohla by mi aj uškodiť.”

Biskup Eleganti zdôraznil, že katolíci “sa nemôžu spoliehať na svetské stratégie”, ktoré sú často nezmyselné, ale musia sa utiekať k modlitbe.

Povedal, že aj ľudia mimo Katolíckej cirkvi “akosi pociťujú”, že reakcia cirkevnej hierarchie”na COVID “bola vzdaním sa viery, akoby Boh neexistoval.”

PREHLIADKA:

Pápež František odsudzuje ‘anti-vaxxers,’ nazýva odmietnutie COVID injekcie ‘takmer samovražedným aktom popierania’

Pápež František náhle odvoláva veriaceho biskupa, ktorý sa postavil proti povinnosti očkovania COVID

Fauci v Kongrese priznal, že zákaz 6-stopového sociálneho odstupu počas COVID ‘nebol’založený na údajoch’

UK watchdog obviňuje Pfizer z ‘klamlivých’ tvrdení, ignorovania vedľajších účinkov injekcie COVID

CCDC’vlastní vedci zistili, že masky na COVID sú neúčinné – ale agentúra ich aj tak odporúča

47 štúdií potvrdzuje neúčinnosť masiek na COVID a ďalších 32 potvrdzuje ich negatívne účinky na zdravie

Lekári ‘zmätení’ novým ‘záhadným’ syndrómom náhlej smrti’, ktorý zabíja zdravých mladých ľudí

UK štúdia detí ukázala, že po očkovaní COVIDom sa rozvíja zápal srdca, nie infekcia

Občania USA: Žiadajte, aby Kongres vyšetril prudko rastúcu mieru nadbytočnej úmrtnosti